MÖBLER / Bord / Nattygsbord 12213286
nr 1221 3286
Nattygsbord
ett par, mahogny, 1940-tal. Längd: 45, djup: 38 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:37:24
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)